Cukrárna Magdalene

Rádi Vás přivítáme v nově otevřené cukrárně situované v centru sídliště Vltava v obchodním domě Vltavín. Cukrárna vznikla jako součást Bistra Magdalene. V nabídce najdete široký výběr dortů a zákusků, Mléčných koktejlů a vychlazených nápojů. V letních měsících je pro Vás otevřena venkovní zahrádka. Zábavu zde najdou i děti, pro ktré je připraven dětský koutek.

Na dobrou kávu a zákusek

V novém moderním interieru si vychutnáte výbornou kávu, pohár, zmrzlinu nebo zákusek. Jsme tu pro Vás každý den od 10 - 20h. Těšíme se na Vás.

Vlastní výroba dortů a zákusků

Náš tým cukrářů a cukrářek pro Vás denně připravuje dorty a zákusky z těch nejlepších ingrediencí. Všechny výrobky si můžete také objednat na našem e-shopu z pohodlí domova.

Dopřejte si něco EXTRA

Všechny naše dorty a zákusky jsou vyráběny s maximálním důrazem na kvalitu použitých surovin a ingrediencí. V kombinaci s moderními postupy výroby vytváříme jedinečný chuťový zážitek. V nabídce najdete i Bezlepkové, DIA a bezlaktózové dorty a zákusky.

Milk Shake, poháry, koktejly...

V menu kartě najdete od mléčných koktejlů přes poháry až po míchané alko i nealko drinky.

Myslíme i na děti

Součástí cukrárny je i dětský koutek s klouzačkou a prolézačkami, který poskytne Vašim dětem zábavu a Vy si tak v klidu vychutnáte svou kávu nebo něco sladkého.

Co se o nás povídá?

Tato slova vždy potěší - recenze Google

Jak to u nás vypadá?

Nově vybudovaný moderní interiér je navržen tak, aby jste se zde citili vždy dobře a rádi se knám vraceli. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Chcete vědět více?

Rádi zodpovíme všechny Vaše otázky